fbpx

Ky është çifti më i ri në showbizin shqiptar (FOTO)

  24 Sep 2017

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë në një lidhje dashurie, transmeton Klan Kosova.

Pas disa fotografive që qarkulluan në rrjetet sociale ku çifti janë parë së bashku  ka folur nëpërmjet Facebookut, menaxheri i Seldit.

Ai ka uruar çiftin madje edhe për një martesë të shpejtë.

“Gëzuar miqtë e mi, Mimoza dhe Seldi, qofshi me fat e me mbarësi. Ju pafsha sa më shpejtë qift bashkëshortor me fëmije të bukur e të dashur e të shëndoshë. Ju do Avni Selimi”, shkruan ai në Facebook.