fbpx
Ky është burri dhe vajzat binjake të Vjosa Osmanit

Ky është burri dhe vajzat binjake të Vjosa Osmanit

  15 Mar 2019

Vjosa Osmani është njëra prej deputeteve të Parlamentit të Kosovës më të dashura për qytetarët.

Jemi mësuar që ta shohim në media duke diskutuar për çështje të ndryshme politike, por jo shpesh flitet për jetën e saj private.

Vjosa prej vitesh është e martuar me Prindon Sadriun dhe është nënë e dy vajzave binjake, Duas dhe Andës të cilat i solli në jetë në vitin 2014.

Image

Ajo në rrjetet sociale përveç fotografive nga takimet e punës , ka lënë vend edhe për ato nga jeta private duke përshirë imazhe me bashkëshortin e vajzat.

Image
Image