fbpx

Kush nuk do donte ta kishte Adelina Ismajlin kështu në shtrat?

  23 Dec 2017

Në Pallatin e Kongreseve mbrëmë është mbajtur nata e dytë e Festivalit të 56-të të RTSH-së ku midis të ftuarve special ishte edhe Adelina Ismaili e cila mahniti publikun me pamjen e saj.

Por, përpos se me paraqitje, këngëtarja publikun e bëri për vete edhe përmes një fotografie të hedhur në Instagram, shkruan lajmi.net

Në foto, Adelina shihet se është në shtrat e veshur dhe bënte grimin, para nisjes së koncertit.

E një imazh si ky, mori vetëm komente pozitive!