fbpx

Kush është ky djalë i ri pranë nënës së Getit? Kuptojeni tani!

  19 Dec 2017

Florije Selimi nëna e Getoarit, reperit dhe “shefit” të labelit “BabaStars”, kohën e fundit është bërë shumë e kërkuar dhe e ndjekur nga fansat e këtij të fundit, shkruan “Kosovarja”.

Një grua me stil dhe pamje të mirë, madje edhe shumë artiste nëpër fotot e saj. E shohim Florijen tek sa paraqitet para publikut dhe ndjekësve të saj në instagram e facebook. Një foto e kohëve të fundit që ka arritur të mbledh shumë pëlqime dhe komente pozitive, ka zgjuar kureshtjen e atyre që nuk e njohin tërë familjen e Getit.

Aty shihen nëna e Getit, Florija me djalin e saj të vogël Liberianin. Vërtet duken shumë bukur nënë e bir bashkë. Këtë foto duket se Florija e ka bërë gjatë kohës që zhvillohej ceremonia martesore e Getit me Marinën. Dhe ne ua sjellim që ta shihni dhe ta kuptoni se ky djalë i ri pranë nënës së Getit, është vëllai i reperit i cili edhe ai këndonte dikur Liberiani