fbpx

Kush është bukuroshja super seksi nga Tirana që po i ‘çmend’ të gjithë?

  05 Dec 2017

Kush është bukuroshja super seksi nga Tirana që po i ‘çmend’ të gjithë?

E njohur si ‘vajza e trëndafilave’ ajo ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e mediave rozë.

Bëhet fjalë për modelen Ola Gjoka , një vajzë super seksi nga Tirana, e cila ‘çmend’ me çdo paraqitje të saj.

Disa nga fotografitë e saj ju lënë pa fjalë me format bombastike që posedon.

Instagrami i saj na ndihmon të shohim edhe më shumë, fotot e saj tregojnë për një jetë lukzose që ajo bën, mes udhëtimeve të shumta dhe dhuratave të shtrenjta që merr