fbpx

Kur të gjithë e kanë ftohtë, Fjolla Morina zhvishet në xhakuzi

  17 Dec 2017

Këto ditë temperaturat kanë pësuar rënie, kjo për shkak të reshjeve të shiut dhe borës

Por, këto temperatura nuk e kanë penguar Fjolla Morinën të zhvishet në bikini dhe të relaksohet.

Vikendet janë ditët kur e gjithë familja bëhen bashkë dhe kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit, këngëtarja ka marrë vajzën dhe po shijon këtë ditë në xhakuzi.

Siç edhe njihet për linja bombastike trupore, Fjolla edhe këtë herë i shfaqi ato në bikini të zezë, të cilat i zbulonin gjoksin e bujshëm.

Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa fotografi në të cilat shfaqet në xhakuzi dhe pas saj edhe në saunë.