fbpx

Krejtësisht në të zeza, Eni ekspozon të pasmet e mëdha (FOTO)

  20 Dec 2017

Eni Koçi është ndër këngëtaret më të reja dhe seksi të estradës, shkruan Gazeta Blic.

Këngëtarja nga Shqipëria është gjithmonë aktive në rrjetet sociale e cila nuk ngurron të shpërndajë imazhe të llojllojshme e madje duke mos munguar edhe ato provokuese.

E tillë është kjo e fundit, e cila duket shumë e thjeshtë por që fokusi është tek të pasmet e mëdha.

Ndryshe, Eni u përfol kohëve të fundit për një lidhje të mundshme me artistin nga Kosova Genc Prelvukaj të cilët shihen shpesh së bashku, madje kanë sjellur edhe projekte të njëpasnjëshme.

Projektin e fundit e ka sjellur para disa jave ‘Shi bie në Tiranë’, e cila pritet të ketë suksesin e dëshiruar.