fbpx

Krasta pyet moderatoren nëse e kanë ngacmuar seksualisht. Jonida Shehu: Ka ndodhur me…

  23 Dec 2017

Ka nisur sot nata finale e Festivalit të Këngës në RTSH. E ftuara e parë ka qenë gazetarja dhe moderatorja Jonida Shehu, e cila ka sjellë dhe kupën në skenë.

Ajo zhvilloi një bisedë më prezantuesin Adi Kresa dhe u pyet nëse ajo është ngacmuar ndonjëherë seksualisht nga ndonjë shef.

Jonida Shehu tha se në asnjë punë nuk është ngacmuar nga ndonjë shef Por më tej shtoi se një shoqen e saj e kishin ngacmuar dhe e kishin hequr nga puna.