fbpx

Korab Sejdiu kalon ne nje parti tjeter?(VIDEO)

  03 Dec 2017

I ftuar në edicionin më të ri të emisionit LEMzA me Kiki Rrahmanin në Tibuna Channel ishte deputeti i Kuvendit të Kosovës,

Korab Sejdiu i cili ndau për publikun e emisionit shumë rrëfime ekskluzive.

Ndër të tjera ai flet edhe për ofertat nga partit politike dhe se cilat janë planet e tij afatgjate.

Intervistën e plotë do mund ta ndiqni përmes linkut në vazhdim.