fbpx

Komandat Hoxha zbulon nje sekret te madh per Selen dhe Kasamin!

  16 Oct 2017

Komandant Hoxha: Sela dhe Kasami nuk do bashkëpunojnë, konfirmohet ditët e ardhshme

Komandant Hoxha në rrjetin social në Facebook ka komentuar deklarimet e Selës dhe eksponentëve tē Besës për bashkëpunim në raundin e dytë, raporton Tetova1.

“Sela dhe Billi nuk do bashkëpunojnë përshkak se nuk do i len fudulleku” ka shkruar Xhezair Shaqiri në Facebook.

Më tej Shaqiri ka thënë se kjo do të konfirmohet në ditët që vijnë.