fbpx

Klaudia Pepa publikon fotografi provokative nga shtrati

  12 Dec 2017

Ajo është një nga figurat më seksi aktualisht në vendin tonë, ndërkohë që karrierën e vijon në Itali.

Bëhet fjalë për balerinën e njohur Klaudia Pepa.Këtë herë e shohim më seksi se kurrë bukuroshen e shtrirë në shtrat e veshur me reçipeta.

Edhe këtë herë Klaudia ka arritur të tërheqë vëmendjen duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë.Ajo u diskutua gjatë kësaj vere për divorcin e saj me koreografin Albi Nako.