fbpx

Klaudia Pepa kalon limitet: Hap këmbët, vetëm me bikini në mes të borës (Foto)

  18 Dec 2017

Me siguri e ka shkrirë borën aty…
U bë kohë që Klaudia Pepa është në qendër të vëmëndjes në mediat rozë dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo nuk rresht së provokuari me fotot seksi dhe e themi me plot gojën që ka çfarë t’ju dhurojë ndjekësve të saj.
Herë foto topless, herë foto nudo dhe herë video seksi duke bërë ndonjë hapje tipike prej balerineje profesioniste. Por me foton e fundit i ka kaluar limitet. Balerina e njohur ka postuar një foto në Instagram teksa qëndron në një Jacuzzi, e veshur vetëm me bikini të zeza me këmbët e hapura dhe qëndrimi i saj e bën më sensuale foton.