fbpx

Kjo prezantuese e sportit ju lë pa fjalë, shikoni se si duket (FOTO)

  06 Dec 2017

Eva Murati është në top gazetaret e sportit më të përmendura, shkruan Blic.

Bashkë me Ilda Bejlerin, Rashel Kolanecin janë më të bukurat dhe me linja trupore perfekte.Evën përvec ekraneve televizive, ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e cila shpërndan imazhe nga më të ndryshmet.

Në cdo paraqitje të saj ajo është mjaft tërheqëse dhe simpatike.Duhet theksuar, se Eva është një gazetare mjaft e suksseshme në karrierën e saj profesionale.