fbpx

KJO ËSHTË VETURA LUKZOSE E MORENA TARAKUT

  09 Dec 2017

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me veturë luksoze.

Për më tepër shikojeni vet postimin më poshtë.