fbpx

Kjo është vetura luksoze me të cilën e shëtit partneri biznesmen Adelina Tahirin

  18 Dec 2017

Dje këngëtarja Adelina Tahiri i tha po propozimit që i bëri i dashuri i saj biznesmen.

Ajo madje edhe e publikoi fotografinë ku shihet unaza dijamant me të cilën i ka propozuar ai.

E kush është mashkulli që ia ka rrëmbyer zemrën Adelinës ajo vetë nuk e ka zbuluar deri më sot kur mediat kanë shkruar se ai është një 50 vjeçar dhe quhet Sergej Samsonenko.

Pas unazës me dijamat, puthjes pasionante mes çiftit, Adelina ka zgjedhur ta publikoi edhe një imazh nga vetura luksoze me të cilën po shëtitet.