fbpx

Kjo është përleshja e parë në zgjedhje mes aktivistëve të dy partive politike (VIDEO)

  29 Oct 2017

 

Anëtarët dhe aktivistët e dy partive politike kanë shkaktuar një incident verbal në Butel, njofton TetovaSot.

Anëtarët e një partie, së bashku me një oficer policie i cili nuk ishte në detyrë zyrtare, kanë kërcënuar aktivistin e partisë kundërshtare pas votimit.

 

Më poshtë mund të shihni edhe zënkën mes aktivistëve:

OVA LI E ZIVOT????Ova se slucuva vo Butel,vravoten vo MVR Vlatko Serafimovski so cel pamet dojden pred kukata na aktivist na VMRO covek vo godini,so zakani deka ne smee da izleze od doma!!!Obid za fizicki napad,pcuenje!!!Krivicnata prijava veke e izgotvena!!!!AJDE BUTELCANI NIKOJ NEMA DA NE ISPLASI!!!BUTEL DA GO ZACUVAME!

Posted by Darko Kostovski on Sunday, October 29, 2017