fbpx

Kjo është gruaja që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në një fshat të Skenderajt (Foto)

  10 Dec 2017

Një grua është vrarë në fshatin Radishevë të Skenderajit.

Viktima dyshohet se është qëlluar me armë zjarri nga bashkëshorti i saj për arsyeje ende të panjohura.Çifti kishin rreth 13 vite martesë, ndërsa bashkëshorti i saj është arrestuar nga policia si i dyshuar.

Magazina.al, ka arritur të sigurojë edhe fotografi të viktimës dhe të dyashuarit.