fbpx

Kjo është familja Vjosa Osmanit bshkëshorti dhe vajzat binjake (Foto)

  26 Nov 2017

Vjosa Osmani është njëra prej deputeteve të Parlamentit të Kosovës më të dashura për qytetarët, shkruan rtv21.tv Jemi mësuar që ta shohim në media duke diskutuar për çështje të ndryshme politike, por jo shpesh flitet për jetën e saj private. Vjosa prej vitesh është e martuar me Prindon Sadriun dhe është nënë e dy vajzave binjake, Duas dhe Andës të cilat i solli në jetë në vitin 2014. Ajo në rrjetet sociale përveç fotografive nga takimet e punës , ka lënë vend edhe për ato nga jeta private duke përshirë imazhe me bashkëshortin e vajzat./