fbpx

Kjo eshte e dashura e deputetit te martuar te PDK-së

  14 Oct 2017

Iva Aliko u bë e njohur nga të gjithë pas deklaratave se ishte e lidhur me një deputet të martuar nga Kosova.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk ndalet së postuar foto të nxehta dhe provokuese .

Por së fundi Iva ka postuar një foto e cila ka përvëluar me plotë kuptim e fjalës rrjetet sociale.

Në këtë foto ajo ka veshur një palë rroba banje të zeza dhe ka pozuar në mes të një rruge.