fbpx
Kjo bukuroshe ua “trullos” trurin me vithet e saj të trasha

Kjo bukuroshe ua “trullos” trurin me vithet e saj të trasha

  08 May 2019

Jessica Mariax është një modele e re por shumë e talentuar, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ka linja përfekte trupore, e krahas linjave Jessica ka dhe një fytyrë shumë të bukur.

Sonte ajo na ka treguar më shumë nga linjat e saj, ku në plan të parë kishte ekspozuar të pasmet “gjigande”.

Më pas kanë qenë të shumtë ndjekësit e saj të cilët e kanë pëlqyer dhe komentuar pozitivisht duke e komplimentuar për linjat trupore./InfoKosova/