fbpx
Kim Kardashian në fustan të bardhë, sonte duket ‘zjarr’

Kim Kardashian në fustan të bardhë, sonte duket ‘zjarr’

  09 Mar 2019

Ylli televiziv, Kim Kardashian është një prej femrave më të komentuara në botë. 

Ajo famën më ta madhe e mori pikërisht për shkak të linjave të saj ‘bombastike’ e të cilat i shfaq dhe ekspozon shpesh herë në mënyrë të pa kontrolluar, shkruan Indeksonline. 

38 vjeçarja nuk ka hezituar ti theksoj pikat e saj të forta në imazhet e publikuara së fundi.

Në një fustan të shkurt me ngjyrë të bardhë, nëna e tre fëmijëve shfaqi belin e hollë dhe këmbët seksi.

Kujtojmë që ajo është e martuar me reperin, Kanye West./Indeksonline/