fbpx

Kida shumë e lumtur në krahët e këtij personi (FOTO)

  20 Dec 2017

Orhidea Latifi e njohur për të gjithë ne si Kida, është këngëtarja më simpatike e estradës, shkruan Gazeta Blic.

Me këtë buzëqeshje aq të ëmbël Kida ka arritur të fitoj zemrat e shumë fansave të saj, madje duke marrë edhe komente shumë pozitive.

Kidën kohëve të fundit e kemi parë me fotosesione të reja e cila padyshim që shkëlqente në çdo paraqitje të saj.

Por tek ky imazhi i fundit Kida shihet shumë afër producentit Zaap, dyshja duken tejet të lumtur se a ka ndonjë të re ndërmjet tyre kjo ende nuk është bërë e ditur.

Të dytë janë pjesë e grupit ‘On Records’, ku siç duket përveç punës nuk kanë lidhje të tjera.

Duhet theksuar se Kida është një këngëtare shumë e suksesshme dhe e talentuar, e cila vazhdimisht na sjell hite të reja dhe mjaft të pëlqyera