fbpx

Këto janë fotografitë më provokative të Vildane Zenelit ku i tregoi të gjitha

  30 Oct 2017

Këto janë fotografitë më provokative të Vildane Zenelit ku i tregoi të gjitha

Ajo njihet si një nga femrat shqiptare më seksi

Bëhet fjalë për supermodelen Vildane Zeneli e cila me çdo postim që bën menagjon të duket tejet seksi dhe gjithmonë në hap me kohën.Zhveshja është kryefjala e postimeve në llogarinë e saj në Instagram.