fbpx

Këto janë bukuroshet shqiptare që vizituan haremin e Donald Trump (Foto)

  20 Dec 2017

Para se të bëhej President i SHBA-ve dhe të realizonte ëndrrën e tij më të madhe, Donald Trump njihej si një nga njerëzit më të pasur në Amerikë.
Pos kompanive milionëshe, ai e kishte edhe kompaninë e modelingut “Trump Model’s”, ku kishte mbledhur bukuroshe nga anë e kënd bota.

Në këtë kompani modelesh, kanë punuar edhe bukuroshe si Zana Krasniqi, Angela Martini, Mariona Dragusha, Mirjeta Shala, e të tjera.Ndërkohë, nga të njohurat që janë parë në banketet e tij luksoze, ishte Bleona Qereti, shkruan Kosovarja.