fbpx

Këto janë 3 këngëtaret shqiptare që pozojnë komplet zhveshur (FOTO)

  11 Dec 2017

Artiste të bukura, të talentuara e mjaft seksi, shkruan Gazeta Blic.

Të përfolura në shtypin rozë më shumë për pamjen, pozat seksi dhe paraqitjet e tyre e shumë më pak për karrierën muzikore.

Në fakt ajo e cila na bie më shumë në sy janë fotosesionet të cilat ato i realizojnë e më pak për klipet e reja apo për arritje të mëdha në skenën muzikore.

Janë këto 3 këngëtaret Fjolla Morina,Shkenda Dubova dhe Morena Taraku të cilat nuk e kanë problem të dalin komplet të zhveshura.

Fjolla Morina

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve Fjolla nuk heziton të publikojë imazhe nudo, e kjo e fundit vë në pah ekspozimin e kësaj nëne seksi. Ajo është një këngëtare e njohur dhe e suksesshme por më shumë e njohur si ‘hot’ artiste me poza joshëse e tejet seksi.

Shkenda Dubova

Bukuroshja nga Gjilani shfaqet shumë shpesh me poza provokuese, e tillë është edhe kjo e fundit e cila shfaqet nudo duke u mbuluar me disa petale gjethi. Shkenda ndryshe duket tejet hot dhe tërheqëse edhe pse nuk e shohim shpesh në projekte muzikore, ajo na shoqëron në rrjete sociale me këso imazhesh të tilla. Këngëtarja Dubova ka linja trupore perfekte dhe mëse në formë.

Morena Taraku padyshim që hyn në mesin e këngëtareve me forma trupore bombastike dhe tejet në formë. Këngëtarja 24 vjeçare njihet për jetën luksoze që bën dhe stilin e veçantë që ka. Duhet theksuar se Morena përveç karrierës muzikore, ajo është zgjedhur ‘Miss Universe’ dhe modele tash e sa vite. E në këtë imazh këngëtarja Taraku duket tejet e ‘nxehtë’ dhe tërheqëse.