fbpx

Këto janë 3 fotografitë ku “zogu” i Gentës ua “merr sytë”! (FOTO)

  12 Nov 2017

Këngëtarja e njohur, Genta Ismaili, ka ditur që të jetë ekstravagante në dukjet e saj nëpër shfaqje të ndryshme televizive koncerte dhe spote të saj muzikore.

Nga ekstravaganca e saj, nga njëherë kanë rreshqitur edhe gjera që ndoshta ajo nuk ka dashur ti vendos në pah, siç janë këto foto, ku syt shkojnë tek organi gjenital i saj, nga që edhe jep material për shikim, transmeton gazetablic.comNëse janë apo s’janë të tëpruara këto foto vlerësojeni edhe vetë ju.