fbpx

Këto janë 10 fotot e super-të pasmeve që ka ‘avokatja më seksi shqiptare’

  04 Dec 2017

Llogaria e saj në “Instagram” ndiqet nga më shumë se 100 mijë ndjekës, shkruan GazetaBlic.

Pavarësisht kësaj ajo që po konsiderohet si ‘juristja më seksi shqiptare’, Redona Koci – ka kohë që këtë llogari e ka kthyer në sistemin privat.

Ajo për kaq kohë, ka arritur të postojë fotografi nga më të ndryshmet, duke u bërë senzacion medial, fal bukurisë magjepsëse që ka, dhe linjave të përkryera trupore.

Natyrisht, fotografitë e saj provokative kanë bërë që jo vetëm mediat shqiptare të shkruajnë për të.

“GazetaBlic” sot ka vendosur t’i mbledhë fotografitë e saj ku ajo ka ekspozuar linjat e saj trupore, e sidomos të pasmet.

P