fbpx

Këtë këngëtare e zgjedh për një natë Fero(VIDEO)

  25 Dec 2017

Edhe pse nuk ka shumë kohë që i është futur tregut të muzikës, reperi Fero po ecë suksesshëm në këtë treg.

Reperi i labelit “On Records” Fero ishte protagonist i rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Fero u vu përball pyetjeve të sikletshme në të cilat duhet të zgjedh nga një opsion, e shumëherë si çdo mysafir tjetër nuk di se kë ta zgjedh.

Një pyetje e vështirë për Feron ishte ajo se kë prej këngëtareve, Zaimina Vasjari dhe Bleona Qereti do zgjedhte për një natë.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:08 dhe mësoni përgjigjen e tij.