fbpx

Kështu e thërret burrin deputetja kosovare

  19 Dec 2017

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, ku shihet mjaftë e lumtur pranë bashkëshortit të saj.

Mirëpo, ajo që bie më së shumti në sy është mbishkrimi i kësaj fotografie, më saktë mënyra se si e quan ajo bashkëshortin e saj.

Blerta bashkëshortin e saj e quan “haver” dhe në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar “Me këtë haverin, tuj u plakë bashkë!”.