fbpx
Këshilltarja e bukur e Kryeministrit edhe njëherë tregon se ka shije dhe stil

Këshilltarja e bukur e Kryeministrit edhe njëherë tregon se ka shije dhe stil

  14 Mar 2019

Ajo është shumë e re, por është shumë e zgjuar dhe e pashme dhe ka arritur që të jetë edhe këshilltare e Kryeministrit të Republikës së Kosovësm shkruan “InfoKosova”.

Është fjala për vajzën bukuroshe me emrin Diellza Hoti.

Diellza çdoherë vjen me pamje prej një zonje të vërtetë, ndoshta këtë stil e ka që nga fillimi por asaj edhe ia obligon pozita të cilën e mban që të duket kaq elegante.

Së fundmi Diellza ka pozuar në ambientet e Qeverisë, ku shihet se ka të veshur një fustan pranveror i cili asaj i shkon shumë për shtati.

Diellza këtë foto e ka shoqëruar me fjalët se po ndihet në humor të mirë për të punuar./InfoKosova/