fbpx

Këngëtarja shqiptare nuk e ka ndërmend të ndalet, ja si provokon vetëm në të brendshme

  09 Dec 2017

Bleona Qerreti është një nga emrat që gjithmonë di të bëj zhurmë dhe të thyej tabutë, qysh në daljet e saja të para publike, ajo prezantonte edhe ekstravagancën e saj.

Qerreti jeton dhe bën jetën në Amerikë, ajo i mahnitë të gjithë me paraqitjen e saj, shkruan Gazeta Blic

Bukuroshja komentohet shumë për çdo lëvizje që bënë, shkruan Gazeta Blic.

Këngëtarja bukuroshe, në Instagram ka postuar disa foto ku është pothuajse nudo, ndërsa tregon shumë qartë format e saj.

Bleona ka vazhduar të sjell imazhe të reja në rrjetet sociale, dhe ka publikuar disa fotografi ku ajo provokon vetëm me të brendshme i çmend të gjithë ndjekësit.

Këngëtarja shqiptare ka thënë ditë më parë se do të publikojë fotografi të ndryshme përgjatë muajit Dhjetor.

Ndryshe, Bleona është duke punuar në projekte të tjera të cilat do t’i bën të ditura gjatë muajve në vijim.