fbpx

Këngëtarja serbe thyen rrjetin, çmend fansat me këto imazhe

  08 Dec 2017

Tea Tairovic është ndër këngëtaret më të reja serbe e cila ‘çmend’ fansat me paraqitjet e saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk ngurron të shpërndajë imazhe e video nga më të ndryshmet.

Me këto linja trupore bombastike këngëtarja serbe ka fituar edhe një numër të madh të ndjekësve të saj.

Gazeta Blic, ju sjell disa nga fotografitë më seksi dhe tërheqëse të kësaj këngëtare.

Ndërsa, përveç kësaj Tea është aktive edhe në mbrëmje muzikore të ndryshme por nuk duhet lënë anash edhe projektet muzikore që ka.

E ky i fundit është ‘DRAMA’ në bashkëpunim me Menil Violski