fbpx

Këngëtarja kosovare “tërbon” fansat, tregon si bën dashuri (Video)

  01 Dec 2017

Një video e publikuar në rrjetin social Instagram i ka lënë të gjithë fansat e këngëtares shqiptare “pa frymë” pasi është filmuar në disa momente shumë të nxehta.

Të gjithë e mbajm mend Linda Halimin dhe kilet e tepërta të saj, por kjo tashmë i përket një kohë të shkuar, pasi sot ajo ka formuar një trup për t’u pasur zili.

Këngëtarja nga Kosova nuk nguron të publikojë foto provokuese herë pas here, por më seksi se kaq nuk e keni parë ndonjëherë. Ajo ka postuar një video në Instagram ku tregon sesi stërvitet.

Në krah të pamjeve Linda ka shkruar:

“Të gjithë më pyesin se çfarë bëj në palestër… unë bëj dashuri me këto makineri”.

https://www.instagram.com/p/BcGCH0pF2hx/