fbpx

Këngëtarja e njohur shqiptare tha “Po”, zbulon unazën diamant që i dhuroi i dashuri i saj biznesmen (Foto)

  17 Dec 2017

Nuk do vononte shumë kjo ditë!

Prej disa kohësh “dashuria ishte në ajër” dhë më në fund erdhi momenti i shumëpritur për këngëtaren e njohur.

Nga rrjetet e saj sociale e kemi kuptuar se Adelina Tahiri po kalon një romancë të bukur me të dashurin e saj por edhe vetë këngëtarja e ka pranuar në studiot televizive ku ka qenë e ftuar.

Dhe sot Adelina e partneri i saj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, ku shihet një unazë diamanti përkrah së cilës ka treguar se ka pranuar propozimin për fejesë.
”Unë thash PO”, shkruan bashkangjitur fotos së publikuar ndërsa kanë vërshuar urimet e shumta për çiftin.

Ajo ende nuk e ka zbuluar fytyrën e mashkullit që ia rrëmbyer zemrën përveçse ka treguar se ai është biznismen dhe ndihet shumë e lumtur me të.