fbpx

Këngëtarja e njohur sfidon të ftohtit, ekspozon gjoksin

  28 Dec 2017

Ajo nuk e ka fare problem të ekspozojë linjat e saj

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren e njohur Demi Lovato.

Këngëtarja e famshme po sfidon edhe të ftohtin duke ekspozuar linjat e saj tejet seksi.

Së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi të nxehtë ku shihet vetëm me rroba banje.

Ajo është e dashuruar me paraqitjen e saj.

Ndërkohë, të gjithë vëmendjen po e merr gjoksi i saj.