fbpx
Këngëtares kosovare ia ofrojnë 3000 euro vetëm për një puthje,ja si pergjigjet?!

Këngëtares kosovare ia ofrojnë 3000 euro vetëm për një puthje,ja si pergjigjet?!

  14 May 2019

Këngëtares Shkenda Dubova ia kanë ofruar shumën prej 3000 euro për vetëm një puthje.

Këngëtarja Shkenda Dubova pas një pauze në rrjete sociale është rikthyer sërish dhe duke u bërë më aktive se kurrë më parë, shkruan lajmi.net.

Shkenda ka zgjedhur të ju përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instagram dhe ndër to i erdhi një e çuditshme.

Dikush prej fansave i ka ofruar 3000 euro për një puthje se këngëtarja e ka injoruar në njëfarë mënyre me reagimin