fbpx

KB Prishtina kerkon fitore ne Bjellorusi.

  21 Sep 2017

Sot nga ora 18:00 Kampioni i Kosoves ndeshet luan ndeshjen kthyese kunder KB Tsomski (Minsk ) , rezultati i ndeshjes se pare eshte 50:57 per skuadren kundershtare por skuadra e Prishtines eshte shume e mobilizuar per kete perballje dhe pret te kthehet me rezultat pozitiv nga Bjellorusia.

Lojtari me i mire i skuadre Dardan Berisha shprehet se do japin 100 % nga vetja per te bere krenar Kosoven, Prishtinen dhe plistat.

Ndeshja transmetohet live nga sponzori medial i Prishtines ne champions Rtk nga ora 18:00 , Forca Prishtine !