fbpx

Kastro i publikon Zaiminës foton e 11 viteve më parë, reagimi i saj do ju habisë!

  21 Nov 2017

Kantautori Kastro Zizo ka publikuar në rrjete sociale një foto të rreth 11 viteve më parë në të cilën shfaqet së bashku me miken dhe kolegen e tij Zaimina Vasjari.

Të dy duken mjaft të rinj ndërkohë shfaqen të lirshëm në këtë foto. “2006 më e bukura në ven,”-shkruan Kastro për Zaiminën.

Sigurisht ajo nuk ka vonuar t’i kthejë përgjigje: “po ku i ruan kto arkiva kuuuuu ???? old but gold anyëay,”-përfundon këngëtarja,e cila aktualisht është duke pritur fëmijën e saj të parë.