Kaq të zhveshur nuk e kemi parë asnjëherë Adelinën (Video)

Sa herë që flitet për këngëtaret provaktive gjithnjë mendja na shkon tek Adelina Tahiri. Këngëtarja nuk e ka aspak problem t’i tregoj hiret e saj me çka edhe shquhet.

Adelina, e cila së fundmi deklaroi që ka nis një lidhje dashurie dhe që është e lumtur, edhe kësaj radhe vie me një pamje tejet joshëse, por edhe provokative. Me një fustan të tejdukshëm, ajo zbulon pjesët e trupit, e me theks të veçantë gjoksin e saj./Indeksonline/

The best makeup artist @arber_bytyqi_mua and the best #designer ????????????? @albinadylaa

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on