fbpx

Kapen në ‘flagrancë’ në kontinentin tjetër, çfarë po ndodh mes dy këngëtarëve

  15 Oct 2017

A janë këta çifti më i ri i show-bizit shqiptar?
Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar e Samanta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Por mesa duket muzika nuk është e vetmja që i bashkon.

Dyshja po përflitet për një lidhje pas fotove që kanë postuar nga New York-u ku ndodhen aktualisht.

Blitz ka vërejtur se Samanta dhe Capital kanë postuar foto nga i njëjti vend në New York dhe po në të nëjtën ditë, por me disa orë diferencë.

Nuk dihet nëse Capital T dhe Samanta Karavello janë takuar atje dhe po planifikojnë ndonjë projekt të ri apo kjo mund të ketë qenë thjesht rastësi.

Nuk dihet se çfarë saktësisht i bëri bashkë dy këngëtaret.