fbpx

Kallashi çmend Noizyn me “twerk’ , të gjithë shpërthejnë në ulërima

  25 Sep 2017

Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” para Noizyt?

Mbrëmjen e kaluar reperi Noizy dhe Kallashi ishin të ftuar të performonin në një club së bashku. Lajmi u bë i ditur nga të dy përmes rrjeteve sociale.

Dhe interesi ishte i madh për të ndjekur shfaqjen që do të bënin të dy. Në skenë është ngjitur Noizy si fillim dhe teksa ai performonte pjesë e performancës ishte edhe kërcimtarja, Kallashi.