fbpx

Kaçurrelja e “O sa mirë” më në formë se kurrë

  01 Dec 2017

Ajo është një ndër aktoret më të bukura të serialit të njohur shqiptar “O sa mirë”. Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Elelzajn, e cila ka rrëmbyer zemrën e publikut shqiptar.

Bukuroshja është me profesion juriste ndërsa ka punuar edhe si modele për disa agjenci kosovare.

“Xhakarta” është emri i klinases në serial, e cila do të luan rolin e mbesës së “Hakiut”. Së fundi, kaçurrelja ka publikuar një fotografi tejet joshëse në llogarinë personale në Instagram.

Ajo shihet të ketë veshur një fustan të shkurtër të zi dhe bluzë transparente ku i shihen reçipeta e zeza. Ndryshe, Elezajn do ta shohim edhe në episode të reja të serialit gjatë këtij sezoni të ri.