fbpx

JU KUJTOHET PREZANTUESJA SUPER-SEKSI E MOTIT? SHIKONI TË PASMET E SAJ NË BIKINI (FOTO)

  16 Nov 2017

JU KUJTOHET PREZANTUESJA SUPER-SEKSI E MOTIT? SHIKONI TË PASMET E SAJ NË BIKINI (FOTO)

Tash e një kohë, në faqet rozë të mediave ka qenë padyshim edhe prezantuesja e motit Yanet Garcia.

Ajo është një femër super-seksi dhe sigurisht ka bërë për veti të gjithë meshkujt që e kanë parë, transmeton lajmi.net

Garcia, në llogarinë e saj në Instagram ka mbledhur hiç më pak se 4.2 milionë ndjekës.