fbpx
Ju kujtohen motrat binjake që përlesheshin në barkun e nënës? Ja si duken ato tani

Ju kujtohen motrat binjake që përlesheshin në barkun e nënës? Ja si duken ato tani

  08 May 2019

Janë publikuar fotografitë e para të dy motrave binjake që u bënë yjet e internetit, për shkak se përlesheshin gjersa ishin ende në barkun e nënës së tyre.

Tao Yimo dhe Tao Yi’an nga Kina kishin mbledhur grumbull fansash anembanë botës pas “boksimit me njëri tjetrën për disa raunde”

Binjaket sot kanë mbushur një muaj dhe nuk kanë pasur ndonjë përleshje ende që prej se kanë lindur, sipas babait të tyre 27-vjeçar Tao Yu.

Ato janë emëruar “Dredhëz” dhe “Qershi”, pas frutave të preferuara të nënës së tyre.

Image