fbpx
‘Jetë o jetë u kënaqa tu rrezit, a po e keni ftohët ju po’

‘Jetë o jetë u kënaqa tu rrezit, a po e keni ftohët ju po’

  12 Mar 2019

Padyshim vëmendja e shtypit rozë vazhdon të jetë te këngëtarja Morena Taraku dhe pozat e saja të flakëta, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E kemi parë në destinacione dhe poza nga më të ndryshmet, por kësaj radhe Morena ka ardhur më e arsyeshme, me këmbë në tokë dhe pranë plazhit, ku si përherë shkëlqen me bukurinë e saj.