fbpx

Jep dorëheqje deputeti, kjo është arsyeja

  30 Nov 2017

Deputeti i Partisë Drejtësi për Integrim dhe Unitetit, Bujar Muça ka dorëzuar sot në Komisonin Qendror të Zgjedhjeve mandatin.

Muça i cili u zgjodh deputetët në Elbasan pasi renditej i dytë në listën e PDIU, ka dhënë sot dorëheqjen, shkruan Opinion.al.

Sipas burimeve dorëheqja e Muçës vjen për arsye personale.