fbpx

Jehona Dreshaj ‘përvëluese’ në këto imazhe

  07 Dec 2017

Jehona Dreshaj është motra e këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë provokuese.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet shumë në ndryshe nga se jemi mësuar.

Aspak e zhveshur duket se Jehonës i ka ardhur dimri./Indeksonline