fbpx

Jehona Dreshaj e mrekullueshme në fotografinë e fundit (Foto

  02 Dec 2017

Jehona Dreshaj është bërë e njohur në saje të famës së motrës së saj Afërdita Dreshaj.


Edhe pse nuk i takon botës së shoubizit Jehona pëlqehet shumë nga publiku dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale e sidomos në ‘Instagram’.

Ajo së fundi aty ka postuar një fotografi ku duket shumë e bukur teksa shfaqet e veshur ‘trash’ përderisa koha edhe është ftohur shumë.Kështu rrallë jemi mësuar të shohim Jehonën.