fbpx
Jam gruaja e tretë e burrit, por jam dashuruar në kolegun tim dhe…

Jam gruaja e tretë e burrit, por jam dashuruar në kolegun tim dhe…

  15 Mar 2019

“Jam gruaja e trete e burrit, Por jam dashuru ne kolegun tim dhe…-Pershendetje…

Anonime ju lutem.Pra kjo eshte historia ime po i bie aq shkurt sa mundem… Jam e martuar u martova me nje burre qe me ka grua te trete mua pasi mua me vdiq burri i pare ne aksident pas tre vitesh pauze u detyrova te marrohem prap e kurse ky me gruan e pare ka dy femije vajze 16 vjec e djal 13 me morri e me beri loje per femijet e tij me rreh pa ndal vetem e vetem se pak dua privatesi me burrin sdua te tallen femijet me mua tme terheq zvare djali 13 vjec e tme shof ne momente jo te pershtatshme te me hyj ne dhome e per kto gjera i lutem burrit a ka mundesi qe mos tallen e te mundem te kaloj spaku kohen kur njitemi ne dhomen e gjumit pake femijun tim pasi kam nje djal 1 vjec dhe une e le djalin tim e luaj me djalin e tij 13 vjec pasi po nuk luajta me rreh burri vjehrra eshte nje grua shume e veshtire shume nervoze sme do as mua as djalin qe e kam me te birin e saj sna do probleme pa fund e ne kohe te fundit burri ka fillu ca udhetime ne zvicer shkon vjen nuk tregon cka ben e ku rri atje te nje shok thot e tash ka ikur e ka 7 jave svjen nuk me merr ne tel.me shkruan vetem.sms e pyes te kush je kur do vish nuk tregon bertete mos me.pyet une jam be rrob ktu e vuaj shume…

Por ka nje person qe e di eshte gabim kolegu im i punes qe eshte poashtu nje burre i martuar qe e njoh qe femije me ate na eshte shfaqur nje ndjenje dashurie te dy e kemi por ai eshte nje njeri shume principiel shume i drejte e di qe nuk e shef as ai te arsyeshme e as une nje lidhje pasi nuk ka perspektive por e vuajme te dy kte ndjenje sa here takohemi ndjenja shtohet shkruajm sms me ka shpreh ndjenjat e tija dhe une te mijat por e dim qe smund te jemi bashke.kurre por duhemi si asnjehere me pare u mundova te terhiqem me.

Tha kaq nuk te le vet kurre e as te largohesh e vuan dhe cdo problem timin ai pasi din cdo gje e ka pare se jemi te nje lagjeje e vuaj dhe une qe e takova ne kohe te gabuar kte person… Cte bej si te veproj pasi burri im ka dike atje ma merr mendja se nuk e di eshte hera e peste qe ik e vje e nuk e di ku as guxoj ta pyes se me rreh kendej kam djalin e vogel qe e mbaj vet e ne anen tjeter personi tjeter qe dhe ai ka nje familje… Mos me gjykoni ju lutem e di eshte gabim por ndoshta refuzimi i burrit tim me.shtiu ne kte pozite ndoshta ishte e shkruar nje dashuri e madhe mes dy personave qe jan te lidhur me.dike tjeter… Flm dhe respektet e mia.”