fbpx

Ja si provokojnë Enca dhe motra e saj me këto fotografi

  08 Dec 2017

Janë dy nga motrat më të njohura në shoubizin shqiptar.

Fjala është për Enca dhe Uindi Haxhia, të cilat përpos që janë bërë të njohura si këngëtare njëra dhe blogere tjetra, janë shumë të komentuara edhe për asetet trupore, shkruan lajmi.netNdonëse jo publikisht, Enca dhe Uindi janë në garë sa i përket ‘gjoksit bombastik’.

Të paktën këtë përshtypje e kanë lënë fotot që ato i hedhin në rrjetet sociale, ku çdoherë e më shumë e ekspozojnë gjoksin.

Madje, në një fotografi që Undi e postoi këtë kohë duket me të njëjtin pozim si Enca sa i përketë formës dhe rrobave me të cilat pozoi